Infirmacja

Powiększ Czcionkę:
 
 
 
 
"Komputerowe randez vou” to projekt Karkonoskiej Akademii Aktywnych Seniorów, współfinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.
Głównym celem projektu jest kształtowanie umiejętności posługiwania się nowymi technologiami (na poziomie podstawowym i rozszerzonym), a także prawidłowego wykorzystywania ich w rożnych dziedzinach życia przez osoby, które ukończyły 60 lat. W trakcie realizacji projektu zostaną przeprowadzone warsztaty psychologiczne (motywująco-integrujące) oraz warsztaty kształtowania umiejętności posługiwania się nowoczesnymi technologiami. 
Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z Karkonoską Akademią Aktywnych Seniorów:
 
Osoba do kontaktu:
 
 
Irena Szydłowska w godzinach 09:00-14:00 tel.  609 223 503
 
 
Lub w Karkonoskim Sejmiku Osób Niepełnosprawnych
 
 
Osoba do kontaktu: Anna Daskalakisw godzinach 10:00 – 16:00 Tel. 75 75 242 54
 
Obie organizacje mieszczą się przy ul. Os. Robotnicze 47a, w Jeleniej Górze. 
 
Rekrutacja na warsztaty rozpoczyna się 11 lipca, a czas na składanie dokumentów będzie do 22 lipca. Ilość miejsc jest ograniczona. 
Na stronach internetowych Karkonoskiej Akademii Aktywnych Seniorów ( www.kaas.pl) Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych (www.kson.pl) oraz w sekretariacie KSON można znaleźć formularze rekrutacyjne wraz z harmonogramem zajęć, regulaminem oraz inną niezbędną dokumentacją. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież