Ruszyło RadioKSON

Powiększ Czcionkę:
O Nas / Über Uns / About Us / O Nás / Місія і цілі: Polska wersja Niemiecka wersja Angielska wersja Czeska wersja Ukraińska wersja Grecka wersja flaga grecji
Polityka prywatności: CZYTAJ WIĘCEJ
   

  Rusza RadioKSON

  radioksonNasze radio rusza pod patronatem Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych.

  Tworzymy je głównie z myślą o osobach z niepełnosprawnościami, seniorach, ale i o wszystkich pozostałych, którzy chcą coś w swoim życiu zmienić. Będziemy mówić jak żyć aktywnie, ciekawie i zdrowo. Bez przynudzania o chorobach, kłopotach itp. Aktywne życie nie jest zarezerwowane dla młodych i sprawnych. Obalmy wspólnie ten mit. Na naszej antenie nie zabraknie życiowych historii, które nam w tym pomogą.

  Zaprosimy również ekspertów, którzy odpowiadać będą na nurtujące Was pytania, a dodatkową atrakcją będą konkursy, wspólne akcje, wycieczki, rozrywka i dużo dobrej muzyki. Pomóżcie nam stworzyć Radio Waszych marzeń.

  Czekamy na sugestie, opinie, pytania i pomysły pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

  Słuchajcie nas od 27.06.2018 
  Start w samo południe! 
  Odwiedź nasz fanpage na Facebooku: www.facebook.com/radiokson

  oraz naszą stronę www.radiokson.pl/
  ZAPRASZAMY! 

  Dodaj komentarz


  Kod antyspamowy
  Odśwież