Szkolenia

Powiększ Czcionkę:

Szanowni Państwo,

Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie w ramach programu Szkoła @ktywnego Seniora zaprasza na wakacyjne bezpłatne spotkania, szkolenia online dla seniorów na różnorodne tematy – od komputerowych po krajoznawcze.

Zajęcia odbywają się online z wykorzystaniem programu Zoom, a zgłoszenia chętnych przyjmujemy wyłącznie poprzez formularz dostępny przy opisie każdych zajęć na Seniorzy z Rajskiej.

Osoby biorące udział w szkoleniu powinny posiadać:      

  1. Dostęp i podstawową znajomość obsługi komputera i internetu,
  2. Kamerę internetową, mikrofon oraz słuchawki (mogą być wbudowane w laptopa),
  3. Wiek 50+.

W najbliższym czasie odbywają się spotkania na następujące tematy:

Zachęcam do zgłaszania się lub/i rozpowszechnienia tej informacji wśród zainteresowanych. Informacje o innych zajęciach znajdują się na Seniorzy z Rajskiej

Uwaga: Liczba miejsc ograniczona. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy na bieżąco. Uczestnictwo w zajęciach oznacza akceptację Regulaminu Imprez Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie.

Serdecznie zapraszam
Renata Augustyn
Dział Edukacji, Nauki i Badań
Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie

31-124 Kraków, ul. Rajska 1, pok. 239 lub 243
tel.: 12 37-52-238 lub 12 37-52-285
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.rajska.infoDziękujemy za korzystanie z oferty Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej w Krakowie. Mamy nadzieję, że są Państwo zadowoleni z naszych usług. Jeżeli jednak nie życzą sobie Państwo, abyśmy przesyłali informacje, prosimy o wysłanie e-maila z tematem „wypisz" na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W przypadku jakichkolwiek problemów, prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież