Szkolenie „Eksperci pozarządowi w stowarzyszeniach i fundacjach”

Powiększ Czcionkę:

Jelenia Góra, dnia 01 sierpnia 2021 r.

Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych oraz Stowarzyszenie MKS SUPLES zapraszają do udziału w bezpłatnym cyklu szkoleń pt.:

Eksperci pozarządowi w stowarzyszeniach i fundacjachprzeznaczonego dla przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu województwa dolnośląskiego. W ramach projektu przeszkolimy 100 osób z Karkonoskiego Sejmiku Osób Niepełnosprawnych.

Szkolenia będą się odbywały w Hotelu Gorzelanny w Pokrzywnej.

Głównym celem projektu jest podniesienie lub nabycie kompetencji członków organizacji pozarządowych do udziału w procesie legislacji i stanowienia prawa. Każdy uczestnik będzie brał udział w trzech warsztatach szkoleniowych (każdy 2 dniowy, w tym dwa warsztaty wyjazdowe) w okresie pomiędzy 01.08.2021 a 31.12.2021.

Uwaga. W projekcie nie mogą brać udziału osoby, które uczestniczyły w projekcie realizowanym przez KSON i NSZZ „Solidarność” w podobnych wymienionych poniżej tematach szkoleniowych.

Tematy warsztatów realizowane w ramach projektu:

  1. Podstawy ekonomii i elementy polityki przemysłowej.
  2. Prawo pracy i prawo gospodarcze w praktyce.
  3. Ekonomia przedsiębiorstwa i analiza finansowa – kondycji firm i przedsiębiorstw.

Jeden warsztat stacjonarny i dwa warsztaty wyjazdowe.

Dla uczestników projektu warsztaty są bezpłatne. W ramach cyklu szkoleń warsztatowych zapewniamy: całodzienne wyżywienie, noclegi i transport w trakcie szkoleń wyjazdowych oraz materiały szkoleniowe.

Zainteresowanych udziałem w szkoleniach prosimy o kontakt w siedzibie KSON lub pod numerami telefonu: …………………………………..

Wszystkie zainteresowane osoby otrzymają do wypełnienia Ankietę Zgłoszeniową Uczestnika. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Warunkiem przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa w projekcie będzie podpisanie przez zainteresowanego pracownika regulaminu szkolenia oraz ankiety zgłoszeniowej.

Każdy uczestnik szkoleń na zakończenie projektu

otrzyma CERTYFIKAT ukończenia cyklu szkoleń

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież